Kontakt

Hotel Ostaš

Orebitská 8

Praha 3 - Žižkov
info@hotelostas.cz


Recepce (pro rezervace a informace)

M: +420 702 081 106 


Ředitel hotelu: Ing. Jan Průša, IČ: 16061209

Provozní hotelu (další informace, dlouhodobé pobyty): Ing. Iva Průšová

Nejbližsí zastávka: 

BUS MHD - zastávka "U Památníku"

TRAM - zastávka "Victoria Žižkov"

METRO - na trase B/C "Florenc" nebo na trase C "Hlavní nádraží"

BUS autobusové nádraží - "Praha ÚAN Florenc"

VLAK - stanice "Praha hlavní nádraží (Praha hl.n.)"

Jak se k nám dostanete?

K nám se dostanete raz dva!

Hotel je v dochozí vzdálenosti ze všech dopravních uzlů - vlakového Hlavního nádraží nebo autobusového nádraží Florenc. 

PARKOVÁNÍ - aneb když se odvážíte do Prahy autem.

Hotel nemá vlastní parkování.

Největším oříškem v Praze je bezesporu parkování. Parkování je možné před hotelem zdarma, je tam pár vyhrazených míst pro zásobování, nelze je však rezervovat.

Kolem hotelu jsou modré zóny pro rezidenty. Ve všední dny je možné na nich parkovat maximálně tři hodiny a parkování je zpoplatněné (musíte platit přes Virtuální parkovací hodiny). O víkendu od pátku 17:00 do neděle 17:00 je ale parkování na nich ZDARMA! Vždy se podívejte na svislé značení.

Pokud preferujete hlídané parkoviště kousek od hotelu je veřejné zpoplatněné parkoviště na Florenci - Dolní nádraží.

Dále je možné krátkodobě parkovat na modré zóně (max. 3 hod za poplatek), dlouhodobě na nedalekých smíšených zónách (v ulicích Husinecká, Štítného nebo Jeronýmova - ve všední den max. 22 hod - 30 Kč/hod., o víkendu ZDARMA!). S parkováním v Praze vám pomůže online oficiální stránka Parkuj v klidu. Nebo se podívejte na parkovací zóny přes Mapy.cz.


Další možnosti? Využijte služby MR.PARKIT!

Společnost MR.PARKIT spravuje síť garáží po celé Praze a pomůže Vám zajistit bezpečné parkování předem. Rezervaci parkování si snadno vytvoříte přes webové stránky www.mrparkit.com.

Použijte slevový kód "ostasparking" a získejte slevu 10%! 

Potom stačí vybrat datum, čas a místo, kde chcete parkovat, a zaplatit online. A můžete parkovat! Celý proces rezervace nezabere více než 5 minut.

MR.PARKIT je Vám k dispozici na e-mailu info@mrparkit.com nebo prostřednictvím nonstop zákaznické linky +420 277 277 977.


Když přijedete vlakem na Hlavní nádraží...

Pokud jste přijeli vlakem na Hlavní nádraží - když vyjdete ven z haly, dáte se doprava a projdete tzv. Sherwoodem na tramvajovou zastávku Hlavní nádraží. Pak se můžete vydat rovnou pěšky (1,3 km) nebo jet kteroukoliv tramvají (č. 9, 5, 15, 26) jednu zastávku na Husineckou. Proplete se ulicemi (v podstatě kteroukoliv, která je naproti zastávce a stadionu) a dostanete se na Kostnické náměstí. Půjdete kolem parku a půvabné kavárny směrem doleva Orebitskou ulicí. Tam už je náš hotel.

Trasu z Hlavního nádraží můžete načíst zde.

Když přijedete na autobusové nádraží Florenc...

Projdete Křižíkovou kolem hudebního divadla Karlín a půjdete pořád po hlavní ulicí Prvního pluku. Podejdete železniční most až na velkou křižovatku. Dáte se Husitskou doleva a hned první ulice vpravo je Orebitská. To už hotel uvidíte na první pohled. Nebo máte možnost popojet z Florence jednu zastávku autobusem (č. 207, 175 nebo 133) ze zastávky Pernerova do zastávky U Památníku.

Trasu z Florence můžete načíst zde.

Přejete si nás kontaktovat?