Kontakt

Hotel Ostaš

Orebitská 8

Praha 3 - Žižkov

info@hotelostas.cz

Recepce: 

+420 222 540 960

Jak se k nám dostanete?

K nám se dostanete raz dva!

Hotel je v dochozí vzdálenosti ze všech dopravních uzlů - vlakového Hlavního nádraží nebo autobusového nádraží Florenc. 

Když přijedete vlakem na Hlavní nádraží...

Pokud jste přijeli vlakem na Hlavní nádraží - když vyjdete ven z haly, dáte se doprava a projdete tzv. Sherwoodem na tramvajovou zastávku Hlavní nádraží. Pak se můžete vydat rovnou pěšky (1,3 km) nebo jet kteroukoliv tramvají (č. 9, 5, 15, 26) jednu zastávku na Husineckou. Pak se musíte proplést ulicemi (v podstatě kteroukoliv, která je naproti zastávce a stadionu) a dostanete se na Kostnické náměstí. Půjdete kolem parku a půvabné kavárny směrem doleva Orebitskou ulicí. Tam už je náš hotel.

Trasu z Hlavního nádraží můžete načíst zde.

Když přijedete na autobusové nádraží Florenc...

Projdete Křižíkovou kolem hudebního divadla Karlín a půjdete pořád po hlavní ulicí Prvního pluku. Podejdete železniční most až na velkou křižovatku. Dáte se Husitskou doleva a hned první ulice vpravo je Orebitská. To už hotel uvidíte na první pohled. Nebo máte možnost popojet z Florence jednu zastávku autobusem (č. 207, 175 nebo 133) ze zastávky Pernerova do zastávky U Památníku.

Trasu z Florence můžete načíst zde.

Když přijedete autem...

Největším oříškem v Praze je bezesporu parkování. Parkování je možné před hotelem zdarma, ale bohužel bez záruky, je tam jen pár vyhrazených míst pro zásobování, nutné ověřit před příjezdem. Dále je možné krátkodobě parkovat na modré zóně (max. 3 hod za poplatek), dlouhodobě na nedalekých fialových smíšených zónách (v ulicích Husinecká, Štítného nebo Jeronýmova - ve všední den max. 22 hod - 30 Kč/hod., o víkendu ZDARMA!). S parkováním v Praze vám pomůže online oficiální stránka Parkuj v klidu. Nebo se podívejte na parkovací zóny přes Mapy.cz.

Chcete nás kontaktovat?