ubytovani Praha
cs

Ubytování

Hotel disponuje jednolůžkovými, dvoulůžkovými a dvoulůžkovými s přistýlkou pokoji. Nabízíme také dva větší rodinné apartmány. Celková kapacita hotelu je 32 pokojů (56 pevných lůžek, možnost přistýlek).

Všechny pokoje mají sociální zařízení se sprchou a WC. Na pokojích je TV a Wi-fi.


Holiday apartment - postupně renovujeme další pokoje

Nově zrenovovaný pokoj můžete objednávat přímo zde.


Ostatní pokoje

Takto vypadá náš běžný pokoj. Liší se mezi sebou pouze ve velikosti a výhledu. Pokoje City View mají výhled do klidné ulice, jsou světlejší a prostornější. Pokoje Economy jsou menší a výhled je do vnitrobloku a na hotelovou terasu, což je zohledněno právě v ceně. Rezervace zde.


Fotogalerie hotelových prostor


O hotelu Ostaš

Nebudeme zastírat, že je hotel starý. Jsme malá rodinná firma, která hotel přímo vlastní a na vše si šetříme. Čekala nás velká rekonstrukce, bohužel nás zasáhla situace kolem pandemie, budeme tedy muset částečně přehodnotit plány a ušetřené finance využít jinak. Ale díky tomu vám stále můžeme nabídnou naprosto výjimečnou cenu. 

Ať už jste vyrazili do hlavního města za kulturou nebo na nákupy, od nás se dostanete MHD za pár minut na Florenc nebo na Hlavní nádraží. Všude se dá dostat pěšky, na Václaváku jste asi za deset minut!

V okolí hotelu je spousta restaurací, hospod a obchůdků, divadel nebo sportovišť. Žižkov je zkrátka jedna z mála posledních čtvrtí v širším centru Prahy, která si zachovala svou svéráznou domorodou tvář.

Jsme malý hotel, kde se budete cítit přirozeně a pokud máte jakýkoliv požadavek, řešíme ho individuálně a vždy ke spokojenosti hosta, což je pro nás priorita.

Hotel disponuje jednolůžkovými, dvoulůžkovými a dvoulůžkovými s přistýlkou pokoji. Nabízíme také dva větší apartmány. Celková kapacita hotelu je 32 pokojů (56 lůžek, možnost přistýlek na pokoji).

Hotel momentálně nenabízí jakoukoliv formu stravy včetně snídaní, omlouváme se. Velice rádi vám doporučíme skvělé okolní kavárny nebo restaurace. V recepci je k dispozici kávový automat.

Příjezd (check-in) je možný mezi 14 a 24 hodinou. Odjezd (check-out) do 11 hodin. Po domluvě s recepcí je možné přijet dříve nebo později. V hotelu je používán elektronický systém na PIN kódy, proto nejste omezováni otevírací dobou recepce!

Hotel je nekuřácký, je možné si ale zapálit na terase ve vnitrobloku, najdete tam malé a klidné posezení. Kuřácká terasa se nachází mezi druhým a třetím patrem.

Jedná se o starou činžovní budovu, hotel bohužel není bezbariérový, máme však výtah do všech pater. Pokud máte požadavek na co nejlépe dostupný pokoj, neváhejte nás kontaktujte.

Malá plemena psů jsou povolena.

Parkování - hotel nemá bohužel vlastní parkování. Možnosti zaparkování najdete v sekci Kontakt.


Chcete rezervovat pokoj?

ubytovani Praha