ubytovani Praha

Ubytování

O hotelu Ostaš

Jsme malá rodinná firma, hotel je v majetku již čtvrté generace rodiny Průšů. Postupně renovujeme interiér, krůček po krůčku tak, abychom vám mohli poskytnout služby odpovídající jednoduchému městskému hotelu.

Ať už jste vyrazili do hlavního města za kulturou nebo na nákupy, od nás se dostanete MHD za pár minut na Florenc nebo na Hlavní nádraží. Všude se dá dostat pěšky, na Václaváku jste asi za deset minut.

V okolí hotelu je spousta restaurací, hospod a obchůdků, divadel nebo sportovišť. Žižkov je zkrátka jedna z mála posledních čtvrtí v širším centru Prahy, která si zachovala svou svéráznou domorodou tvář.

Jsme malý hotel, kde se budete cítit přirozeně a pokud máte jakýkoliv požadavek, řešíme ho individuálně a vždy ke spokojenosti hosta, což je pro nás priorita.

Hotel disponuje jednolůžkovými, dvoulůžkovými a dvoulůžkovými s přistýlkou pokoji. Nabízíme také dva větší apartmány. Celková kapacita hotelu je 32 pokojů (56 lůžek, možnost přistýlek na pokoji).

Hotel momentálně nenabízí jakoukoliv formu stravy včetně snídaní, omlouváme se. Velice rádi vám doporučíme skvělé okolní kavárny nebo restaurace. V recepci je k dispozici kávový automat.

Příjezd (check-in) je možný mezi 14 a 24 hodinou. Odjezd (check-out) do 11 hodin. Po domluvě s recepcí je možné přijet dříve nebo později. V hotelu je používán elektronický systém na PIN kódy, proto nejste omezováni otevírací dobou recepce!

Hotel je nekuřácký, je možné si ale zapálit na terase ve vnitrobloku, najdete tam malé a klidné posezení. Kuřácká terasa se nachází mezi druhým a třetím patrem.

Jedná se o starou činžovní budovu, hotel bohužel není bezbariérový, máme však výtah do všech pater. Pokud máte požadavek na co nejlépe dostupný pokoj, neváhejte nás kontaktujte.

Malá plemena psů jsou povolena za poplatek a ve vybraných pokojích.

Parkování - hotel nemá bohužel vlastní parkování. Možnosti zaparkování najdete v sekci Kontakt.


Veškerou nabídku pokojů naleznete v rezervačním formulářiFotogalerie hotelových prostor a okolí


ubytovani Praha