Ubytování

Pokoje

Hotel disponuje jednolůžkovými, dvoulůžkovými a dvoulůžkovými s přistýlkou pokoji. Nabízíme také dva větší rodinné apartmány. Celková kapacita hotelu je 32 pokojů a cca 70 lůžek.

Všechny pokoje mají sociální zařízení se sprchou a WC. Na pokojích je TV a Wi-fi.

Jednolůžkový pokoj 1+0

Apartmán 2+2

Dvoulůžkový pokoj příp. třílůžkový pokoj 2+0 (2+1)


O hotelu Ostaš.

Nebudeme zastírat, že je hotel starý. Jsme malá rodinná firma, která hotel přímo vlastní a na vše si šetříme. Čekala nás velká rekonstrukce, bohužel nás zasáhla situace kolem pandemie, budeme tedy muset částečně přehodnotit plány a ušetřené finance využít jinak. Ale díky tomu vám stále můžeme nabídnou naprosto výjimečnou cenu. 

Ať už jste vyrazili do hlavního města za kulturou nebo na nákupy, od nás se dostanete MHD za pár minut na Florenc nebo na Hlavní nádraží. Všude se dá dostat pěšky, na Václaváku jste asi za deset minut!

V okolí hotelu je spousta restaurací, hospod a obchůdků, divadel nebo sportovišť. Žižkov je zkrátka jedna z mála posledních čtvrtí v širším centru Prahy, která si zachovala svou svéráznou domorodou tvář.

Jsme malý hotel, kde se budete cítit přirozeně a pokud máte jakýkoliv požadavek, řešíme ho individuálně a vždy ke spokojenosti hosta, což je pro nás priorita.

Hotel disponuje jednolůžkovými, dvoulůžkovými a dvoulůžkovými s přistýlkou pokoji. Nabízíme také dva větší apartmány. Celková kapacita hotelu je 32 pokojů a cca 70 lůžek.

Na recepci si můžete v den příjezdu objednat snídani na následující den (za 150 Kč), celodenně je k dipozici káva a automat s chlazenými nápoji.

Příjezd (check-in) je možný mezi 14 a 20 hodinou, kdy je k dipozici na místě živý recepční, připravený vám být s čímkoliv nápomocen. Odjezd (check-out) do 10 hodin, po domluvě s recepcí i později.

Hotel je nekuřácký, je možné si ale zapálit na zahrádce ve vnitrobloku, aby člověk nemusel až před hotel. Jedná se o starou činžovní budovu, hotel bohužel není bezbariérový (do všech pater však vede výtah).

Malá plemena psů jsou povolena.

Parkování je možné před hotelem zdarma, ale bohužel bez záruky, je tam jen pár vyhrazených míst pro zásobování, nutné ověřit před příjezdem. Dále je možné krátkodobě parkovat na modré zóně (max. 3 hod za poplatek), dlouhodobě na nedalekých fialových smíšených zónách (ve všední den max. 22 hod - 30 Kč/hod., o víkendu ZDARMA). Více o parkování na Parkuj v klidu.


Podívejte se, jak to u nás vypadá.

Chcete rezervovat pokoj?